Src Kursu

Denge ulaştırma hizmetleri mesleki eğitim ve geliştirme kursu

SRC Kursu denildiğinde, Tuzla SRC Kursu, Pendik SRC Kursu olarak da bilinen ve diğer SRC Kurslarından ayrılan en büyük ve en etkili nedenimiz bölgemizde tercih edilmemiz verdiğimiz eğitim ve kurumsal yapımızdan kaynaklanmasıdır.

SRC Kursu denildiğinde, Tuzla SRC Kursu, Pendik SRC Kursu olarak da bilinen ve diğer SRC Kurslarından ayrılan en büyük ve en etkili nedenimiz bölgemizde tercih edilmemizi sağlayan, verdiğimiz eğitim ve kurumsal yapımızdır.

20 yıllık tecrübe ile var olduğumuz bu sektörde Sürücü Kursu, Psikoteknik, İleri Sürüş Teknikleri belge ve sertifikalarını sağlayan ender eğitim kurumlarından bir tanesiyiz. Güvenilir hizmet, 100% aday memnuniyeti ile aday odaklı çalışmalarımız ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile Src, Ody ve Üdy Belgelerini alırken sadece bir belge değil, aynı zamanda sınıflarımızda oluşan sosyal ağ ile de iş istihdam konularında da katılımcılara artılar sağlamaktadır. Src Kursumuz bölgenin en çok tercih edilen ve en iyi bilinen Src Belgesi Kursu olarak binlerce başarılı kursiyer mezun ederek, başarı oranını ispatlamıştır.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından eğitim ve belge vermeye yetkili kurumdur. Uzman Kadro ile 1 Ayda SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi Ve SRC 4 Belgesi Alabilirsiniz.

Denge Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Eğitim Ve Geliştirme Kursu olarak İstanbul ilinin Tuzla ilçesinde, konumu itibari ile D-100 yan yol üzerinde bulunan bölgenin en çok tercih edilen SRC Belgesi Kursudur. Yerimiz 300 metre kare alan üzerine kurulu müdür odası, öğretmenler odası, kantin, danışma ve 3 sınıftan oluşmaktadır. Her sınıfımız teknolojik alt yapıya uygun, ferah ve klima mevcuttur. Her gün eğitimlerimiz fiziki sınıflarımızda yapılmakta ve tüm eğitimlerimiz online eğitim platformlarımız tarafından da kayıt edilmektedir.

Denge Ulaştırma Hizmetleri kursumuz, SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi ve SRC 4 Belgesi vermeye yetkili kurumdur. Aynı zamanda kurumumuzda ODY Belgesi, ÜDY Belgesi hizmetleri de verilmektedir. Pendik bölgesinde 2022 yılı itibari ile faaliyetine başlayan Denge Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ile Psikoteknik Raporu noktasında da adaylarımıza hizmet sunmaktayız.

SRC Merkezimiz bugüne kadar binlerce kursiyer mezun etmiş ve etmeye devam etmektedir. Konumumuz ve dijital yatırımlarımız itibari ile kontenjanlarımızın %80 yoğunluğu kurumsal firmalardan oluşmaktadır.

Sizleri SRC Belgeleri Kursumuza çay içmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

zam gelmeden src kursuna gelin src belgenizi hemen alin
src belgesi zam gelmeden hemen al