2024 SRC 4 Belgesi Eğitimi Nedir?
|

2024 SRC 4 Belgesi Eğitimi Nedir?

SRC 4 Belgesi eğitimi, başvurunun yapıldığı ayın 15’inden sonra belirlenmektedir. SRC 4 belgesi eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere fiziki olarak eğitim kurumunda düzenlenir. Katılımcılar, SRC 4 belgesi eğitimi süresince %5 devamsızlık hakkına sahiptir. SRC 4 Belgesi Eğitim süresinin %5’i hesaplanarak devamsızlığı bulunan adayların SRC 4 Belgesi kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından silinmektedir….

2024 SRC 3 Belgesi Eğitimi Nedir?
|

2024 SRC 3 Belgesi Eğitimi Nedir?

SRC 3 Belgesi eğitimi, başvurunun yapıldığı ayın 15’inden sonra belirlenmektedir. SRC 3 belgesi eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere fiziki olarak eğitim kurumunda düzenlenir. Katılımcılar, SRC 3 belgesi eğitimi süresince %5 devamsızlık hakkına sahiptir. SRC 3 Belgesi Eğitim süresinin %5’i hesaplanarak devamsızlığı bulunan adayların SRC 3 Belgesi kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından silinmektedir….

2024 SRC 2 Belgesi Eğitimi Nedir?
|

2024 SRC 2 Belgesi Eğitimi Nedir?

SRC 2 Belgesi eğitimi, başvurunun yapıldığı ayın 15’inden sonra belirlenmektedir. SRC 2 belgesi eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere fiziki olarak eğitim kurumunda düzenlenir. Katılımcılar, SRC 2 belgesi eğitimi süresince %5 devamsızlık hakkına sahiptir. SRC 2 Belgesi Eğitim süresinin %5’i hesaplanarak devamsızlığı bulunan adayların SRC 2 Belgesi kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından silinmektedir….

2024 SRC 1 Belgesi Eğitimi Nedir?
|

2024 SRC 1 Belgesi Eğitimi Nedir?

SRC 1 Belgesi eğitimi, başvurunun yapıldığı ayın 15’inden sonra belirlenmektedir. SRC 1 belgesi eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere fiziki olarak eğitim kurumunda düzenlenir. Katılımcılar, SRC 1 belgesi eğitimi süresince %5 devamsızlık hakkına sahiptir. SRC 1 Belgesi Eğitim süresinin %5’i hesaplanarak devamsızlığı bulunan adayların SRC 1 Belgesi kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından silinmektedir….

2024 Src Belgesi Eğitimi
| |

2024 Src Belgesi Eğitimi

Src Belgesi eğitimi, kayıt olduğunuz ayın 15’inden sonra planlanır. Hem hafta içi hem de hafta sonu src eğitimleri fiziki olarak eğitim kurumunda gerçekleştirilir. Eğitimlere katılım zorunludur ve aynı zamanda devamsızlık hakkınızı belirli bir oranda kullanabilirsiniz, genellikle 1/5 şeklinde. Eğitimler sırasında yoklama alınır ve katılım kontrol edilir. Src Belgesi Eğitimi Src Belgesi Eğitimi, kurumunuz tarafından düzenlenir…