E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım
|

E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım? 2023

E-SRC Programı, SRC Kursları Derneği tarafından hazırlanan SRC Çıkmış Sorular, SRC Örnek Sınav Soruları, SRC Konu Anlatım, SRC Konu Özetleri gibi online SRC Dersi çalışmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım?

E-SRC Programı ile SRC Belgesi derslerinize çalışarak kendinizi SRC Belgesi Sınavlarına hazırlayabilirsiniz. Hemen hemen Türkiye’de SRC Kursu olarak hizmet veren çoğu kurumun kullandığı bu uygulama özellikle Kursiyerlerimize verdiğimiz eğitimlerin daha da pekiştirilerek aktarılmasını destekleyen bir uygulamadır.

Giriş yapabilmek için SRC Kursumuzdan şifrenizi talep etmeniz gerekir. TC Kimlik Numaranız ve Şifreniz ile sisteme girerek alacağınız SRC Belgesini seçerek eğitimleri alarak tamamlamanız gerekir.

E-SRC Programına giriş yapmak için tıklayınız.

E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım?
E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım?

Dijital eğitimler sadece sizlerin başarılı olması için yeterli olmayabilir. SRC Kursumuzda ayın her günü verdiğimiz eğitimlere katılım göstererek sizlerde kendinizi sınavlara hazırlayabilirsiniz. Sınavları kazanmaktan ziyade sağladığımız eğitimlerde, eğitim bilinci ve trafik kültürü içerisinde sizlerin aktif olarak yaptığı taşımacılık modeline göre aktardığımız bilgiler sizler için son derece önemlidir.

Genel olarak sınava hazırlayan bir sistem yerine eğitimi veren ve eğitimleri eğlenerek öğreten bir eğitim modeli uygulamaktayız. Ayrıca sizlere sağladığımız fiziki ve dijital eğitim materyalleri ile eğitimlere dilediğiniz zaman erişim imkanını da sunmaktayız.

Tüm eğitimlerimiz alanında uzman SRC Belgesi Eğitmenleri tarafından SRC Belgesi Eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler eş zamanlı olarak Canlı Yayın sistemi ile derslerimize geç gelecek veya sonrasında genel tekrar yapmak isteyen adaylarımız için kayıt edilmekte ve sizlerle platform üzerinden paylaşılmaktadır.

src belgesi zam gelmeden hemen al
E-SRC Programı İle Nasıl Ders Çalışırım?

Sizlere bu yazımızda SRC Belgesi Nereden Alınır, sorusunu cevapladık. SRC Belgesi ihtiyaçlarınızı SRC Kursumuzdan hızlı ve güvenilir şekilde alabilirsiniz. İhtiyacınız olan Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmayı unutmayın.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir