Src Kurs Başlama Tarihleri 2023

Src Kurs Başlama Tarihleri 2023

Src kurs başlama tarihleri, her ayın 15’nde kayıtların Milli Eğitim Bakanlığına evrakların online ortamda aktarılmasından sonra Src belgesi alacak şoförler için Src Kursu tarafından eğitim ve dersler planlanır.

Src Kurs Başlama Tarihleri
Src Kurs Başlama Tarihleri

Src Kurs Başlama Tarihleri

Src kurs başlama tarihleri, aslında eğitim başlama tarihidir. Dönemler her ayın 15’nden sonra planlanır. Genellikle takip eden ay içerisinde belirlenen tarihler bağlı bulunduğunuz Src Kursunun eğitim düzenine göre ayarlanmaktadır. Eğitimlerimiz, 15’nden sonra sınava en yakın iki hafta içi planlanır.

src belgesi zam gelmeden hemen al
src belgesi zam gelmeden hemen al

Src Belgesi almak istiyorsanız, Src Kurslarını iyi araştırmalı ve erken kayıt olmalısınız. İl Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenecek sınav tarihlerinde erken sınav olma durumları da mevcuttur. Erken sınav olması durumunda erken kayıt olduğunuz için sizde bu sınava dahil olabilirsiniz.

Bir diğer nedeni ise her Src Kursunun, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen bir kontenjanı bulunmaktadır. Kontenjanın dolması durumunda bir sonraki aya kaydolur ve belge alımınız 1 aydan 2 aya süreye kadar uzayabilir.

Psikoteknik Belgesi ile ilgili ihtiyaçlarınız olduğunda bizlere randevu için ulaşmayı unutmayınız.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir