Src Belgesi Kaç Günde Alınır 2023

Src Belgesi Kaç Günde Alınır? 2023

Src Belgesi kaç günde alınır, her ayın 15’i itibari ile kayıtlar son bulmaktadır. Ayı takiben 1 ay içerisinde 30 gün ila 45 gün aralığında Src Belgesine sınavına dahil olursunuz. Başarılı olmanız halinde 1 ay gibi bir sürede Src alabilirsiniz.

Src Belgesi Kaç Günde Alınır
Src Belgesi Kaç Günde Alınır

Src Belgesi Kaç Günde Alınır?

Src belgesi 1 ayda alınabilen bir belgedir. Belgenin alınabilmesi gireceğiniz Src Belgesi sınavında mutlak başarılı olmanız gerekir.

Src Belgesi Kayıtları Ne Zaman Biter?

Src belgesi kayıtları her ayın 15’i itibari ile bitmektedir. Tüm Src Kursları sınırlı sayıda kontenjana sahiptir ve erken kayıt olmanız da hem olabilecek erken sınavlara dahil olmanızı sağlayacak hem de kontenjan dolmasından etkilenmemiş olacaksınız.

Src Belgesi Kaç Günde Alınır, src belgesi zam gelmeden hemen al
Src Belgesi Kaç Günde Alınır, src belgesi zam gelmeden hemen al

Src Belgesi Eğitimleri Ne Zaman Başlar?

Src belgesi kayıtlarının yapılmasının ardından takip eden 1 ay içerisinde eğitimleriniz planlanır. Eğitimlere katılım sağlayarak başarınızı garanti altına alabilirsiniz. Src eğitimleri, hafta içi ve hafta sonu günlerinde 6 ila 8 saat arasında yapılmaktadır.

Src Belgesi Sınavı Ne Zaman Olur?

Src belgesi kayıtlarının 15’i itibari ile Milli Eğitim Bakanlığı sistemlerine girilmesinin ardından takip eden bir sonraki ayın ilk haftası hafta sonunda Src Sınavı organize edilerek, Src Kursunuz tarafından sizlere bildirilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir